Prywatni proktolodzy w Warszawie – czas na Twoje zdrowie!

Każdy lekarz działa w konkretnym obszarze, w obszarze swojej specjalizacji. Jednym z takich specjalistów jest na przykład proktolog. Sprawdź, czym się zajmuje, kiedy trzeba się do niego udać oraz ile kosztuje wizyta w Warszawie. Pacjenci dziś najczęściej wybierają prywatne gabinety, bo to najszybsza opcja kopulacji.

Czym zajmuje się proktolog?

Na liście często wpisywanych do wyszukiwarki internetowej haseł, znalazło się w ostatnim czasie – proktolog Warszawa prywatnie. Czym zajmuje się ten specjalista? Otóż proktolog z Warszawy, podobnie jak z każdego innego miasta, specjalizuje się w medycynie obejmującej schorzenia okolicy okrężnicy, odbytnicy, kanału odbytu oraz obszaru okołoodbytowego. Proktolog diagnozuje, a także leczy dolegliwości przewodu pokarmowego.

Usługi zabiegowe, jakie może świadczyć proktolog, są następujące: rektoskopia, ropień odbytu, wycięcie zakrzepu odbytu, gumkowanie hemoroidów, laserowe leczenie hemoroidów LHP, leczenie torbieli pilonidalnych SiLaC, czy leczenie przetoki odbytu FiLaC. Specjalista ten może również przeprowadzić operacje szczelin odbytu.

Jak widać, może on pomóc w bardzo szerokim zakresie. Warto zatem jeszcze dodać, w jakich sytuacjach warto udać się do tego specjalisty.

Kiedy powinieneś się udać na wizytę do proktologa?

Wizyta u proktologa jest wskazana w przypadku problemów z odbytem, odbytnicą, czy okrężnicą. Lekarz proktolog w Warszawie będzie bardzo pomocny w przypadku, kiedy pojawi się konieczność ustalenia, przyczyny świądu odbytu i pieczenia, wydzieliny, krwawienia, czy nietrzymania stolca. Taka wizyta u proktologa może okazać się konieczna w przypadku odczuwania bólu, pojawienia się guzków, czy uczucia ciała obcego.

Do wizyty u proktologa nie trzeba zbytnio się przygotowywać. Wystarczy, że nastawią się psychicznie, bo to nie jest łatwy temat dla wielu pacjentów. Często wstyd powoduje, że unikają wizyty, a to tylko pogarsza ich stan. Ponadto trzeba zadbać o higienę i wypróżnienie się. Warto też poczytać, np. na stronie gabinetu, jak przebiega taka wizyta, jak wygląda badanie.

Badanie u proktologa przeważnie przebiega bardzo szybko i wcale nie musi być bolesne. W przypadku, kiedy pacjent odczuwa ból, badanie jest przerywane.

Ile kosztuje wizyta u proktologa w Warszawie?

O cenie wizyty u proktologa można by wypowiadać się bardzo długo. Wpływ na nią ma nawet to, gdzie przyjmuje proktolog. W centrum Warszawy ceny mogą być wyższe, niż w gabinecie na obrzeżach miasta. Co więcej, w stolicy usługi bywają droższe niż w małych miasteczkach.

Proktolog prywatnie w Warszawie przyjmuje w wielu lokalizacjach. Średnia cena zwykłej konsultacji kształtuje się na poziomie 250 zł. Jednak na samej rozmowie zwykle się nie kończy. Bardziej szczegółowe badania, a tym bardziej zabiegi, są znacznie droższe. Najważniejsze jednak jest to, że specjalista ten może pomóc w wielu problemach zdrowotnych.

Osoby, które mają którykolwiek z powyższych problemów lub jeszcze inne dolegliwości związane z okrężnicą, odbytnicą, kanałem odbytu, czy obszaru okołoodbytowego, powinny jak najszybciej skonsultować się z proktologiem. I to bez względu na cenę wizyty.

 

Artykuł sponsorowany

0 komentarzy

  1. alek says:

    Prywatni lekarze są mega potrzebni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *